TAGASISIDE

Kontaktid

 

AS Toila Sanatoorium
Ranna 12,
41702 Toila
EESTI

Telefonid:
ööpäevaringne info (ka broneerimine)
+372 33 42 900
+372 33 42 909

admin@toilaspa.ee

 


Faks: +372 33 42 901

info@toilaspa.ee


EE262200001120212858 SWEDBANK

Hotelli administraator 24 h
telefon: +372 33 42 900


MÜÜGIOSAKOND
E-R 08.00-16.30

müügiosakonna juhataja

Anneli Põdra

telefon +3723342903

e-post: anneli@toilaspa.ee

 

müügijuht
Kärt Purga
telefon +3723342941
e-post kart@toilaspa.ee

 

müügijuht
Reelika Oskar
telefon +3723342905
e-post reelika@toilaspa.ee

 

müügijuht

(Vene sihtturu müügijuht)

Jelena Teperik

telefon +3723342904
e-post jelena@toilaspa.ee

 

Vene sihtturu müügijuht

Liliana Ambrozi

(lapsehoolduspuhkusel)

 

RAVIOSAKOND, medinfo

raviosakonna juhi kt

Airi Rüütel

Jelena Sukristik

Telefon: +372 33 42 930

E-post medjuht@toilaspa.ee

 

vanemõde
Valentina Petrukovitš

raviosakonna administraator
+3723342929
e-post medadmin@toilaspa.ee

 

arst
Telefon: +372 33 42 927

juhiabi
Inga Kaiva

E-R 08.00-16.30
Telefon: +372 33 42 902
Faks: +372 33 42 901
E-post: info@toilaspa.ee

 


RAAMATUPIDAMINE
pearaamatupidaja
Kai Sarv
Telefon: +372 33 42 907
e-post kai@toilaspa.ee

 

raamatupidaja

Irina Kljujeva

Telefon: +372 33 42 937

e-post irina@toilaspa.ee

 


TOITLUSTUSJUHT
Tuuli Laig
Telefon: +372 33 42 915
e-post miomare@toilaspa.ee

 

HOTELLIJUHT
Urve Pruunes
telefon +372 33 42 942
e-post urve@toilaspa.ee

 

Wellnesskeskus ja termid
juhataja Taimi Loide
Telefon: +372 33 42 910
e-post termid@toilaspa.ee

 


Wellnesskeskus ORHIDEE
broneerimine
telefon +372 3342931

Kämping (hooaeg mai - september)
Telefon: +372 50 81 579

 

e-post camping@toilaspa.ee