TAGASISIDE

Konverents

Toila SPA Hotell on üks peamistest seminaride ja konverentside korralduskohtadest Ida-Virumaal.

Tööalaste kohtumiste, konverentside ja tooteesitluste õnnestumiseks oleme eesmärgiks seadnud individuaalse lähenemise kõikidele üritustele. Ruumide kasutamisel, majutusel, toitlustamisel ja vaba aja sisustamisel pakume igale kliendile optimaalseima lahenduse. 
 
Toila Spa Hotellis on konverentsisaal kuni 80 inimesele, banketisaal kuni 24 inimesele, seminariruum Star klass kuni 30 inimesele ja nõupidamisteruum Optimist klass kuni 12 inimesele.
 
Maist septembrini on hea võimalus töökoosolekut pidada Minigolfi-kohvikus, mis on sobiv kuni 10-liikmelisele seltskonnale. Päeva rendihind sisaldab minigolfi mängimist kõigile osalejatele, wi-fi ja pabertahvli kasutust, muud teenused kokkuleppel - küsige pakkumist! 
 
Mitteametlikus vormis töökoosolekut võib pidada mõnusalt hommikumantlisse riietunult wellness-keskuse Orhidee sushi-baaris, kuhu mahub kuni 16 osalejat.
 
Mis oleks parem kui pärast tööpäeva end massööridel mudida lasta või ujulas paar virgutavat ringi teha ja seejärel sauna viimaseid ideid arutama minna.
 
Info konverentsi korraldamise küsimustes ning ruumide broneerimiseks tel. 33 42 902 või info@toilaspa.ee

Konverentsi ja seminariteenuste hinnad

 • 115 eurot päev, 16 eurot tund
  Konverentsisaal

  126 ruutmeetriline kliimaseadmega ruum, kus on 80 kohta. Saalis on interneti püsiühendus, dataprojektor, TV/video, statsionaarne ekraan, pabertahvel koos selle juurde kuuluvate kirjutusvahenditega.

 • 77 eurot päev, 16 eurot tund
  Nõupidamiste ruum Star klassis

  Mahutab kuni 30 inimest. Statsionaarne ekraan, dataprojektor, pabertahvel koos kirjutusvahenditega, wi-fi.

   

   

 • 77 eurot päev, 16 eurot tund
  Nõupidamiste ruum Optimist klassis

  Mahutab 12 inimest. Statsionaarne ekraan, dataprojektor, pabertahvel koos kirjutusvahenditega, wi-fi.

 • 77 eurot päev, 16 eurot tund
  Banketisaal

  Mugav ruum 26 osavõtjale, Statsionaarne ekraan, dataprojektori kasutamise võimalus, pabertahvel koos kirjutusvahenditega, wi-fi.

Lisatasu eest:
 
paljundustööd, faksi kasutamine, kohvipausid, lõuna- ja õhtusöök, majutus (vastavalt kehtestatud hinnakirjale), kehahoolitsused, wellnesskeskus, termid, ujula, jõusaal (majutusega teenuse puhul termid, ujula ja jõusaal hinna sees)
 
Seminarid muudavad põnevaks Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI 

http://www.360.ee/

Tel. 56632979