TAGASISIDE

Massaažid

Massaaž on kunst, mis ühendab endas puudutuste positiivset mõju ja ravitoimelisi tehnikaid. See parandab verevarustust ja paneb närvisüsteemi aktiivsemalt tööle.

Siin on iga massaaži kohta lühike kirjeldus. Et lugeda pikemalt vajutage menüüs vastavale nimele.

 • Klassikaline massaaž

   

  Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem massaažiliik, mida tehakse nii üle kogu keha kui ka erinevatele kehaosadele. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pingeid lihastes.
   
 • Spordimassaaž

   

  sobib spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele.
   
  Tõstab töövõimet, valmistab inimese ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsessi. Efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemisel.
   
  See on tugev ja intensiivne massaaž, mida tehakse kas treeningujärgselt lihastoonuse alandamiseks, enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks või pingelise füüsilise töö tegijaile. Massaaž sisaldab palju venitusharjutusi lihastele.
   
  Peale massaaži on soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist. Hoiduma peaks alkoholi joomisest ja füüsilisest koormusest samal päeval. Peale massaaži on soovitav puhata umbes 30 minutit.
   
  Toime ja vastunäidustused samad, mis klassikalise massaaži puhul.
   
 • Massaažitool

   

  parandab vere ja ainevahetust, kaovad lihaspinged ning suureneb töövõime.
   
  Tänapäeva tehnika ja teaduse areng on teinud võimalikuks asendada ja täiendada inimese tegevust erinevatel aladel. Meie aparaadid on töötatud välja aastatepikkuste uurimustööde käigus, meeles pidades meditsiini, ravi ja turvalisuse põhimõtteid.
   
  Kasutatakse eri kuju, sageduse ja tugevusega vibraatoreid ja rullikuid, mis mõjutavad kogu organismi.
 • Kivimassaaž

   

  ehk teraapia kuumade ja külmade kividega on mõeldud neile, kes kannatavad stressi, unetuse, mure, lihas- või liigesevalu ning tsirkulatsioonihäirete all.
   
  Soovitatakse ka kõigile, kes tahavad saavutada hingelist tasakaalu ning usku iseenesesse.
 • Sünkroonmassaaž

  kahe massööri sünkroonne tegevus on tavamassaažist tõhusam, see on virgutav, toonusttõstev, kiire ning lihtsalt kättesaadav ravivõimalus, mille abil saab soojendada lihaseid, parandada vereringet, anda leevendust valule ja soodustada hingamist.

 • Üldmassaaž aroomiõlidega

  klassikaline massaaž koos aroomõlidega on sobiv inimesele, kes ei talu või ei soovi tugevat lihasmassaaži. Sujuvad, silitavad ja venitavad liigutused aitavad aroomiõlidel imenduda. Eeterlikud õlid mõjuvad nahale värskendavalt ja noorendavalt.

 • Aroomimassaaž

  väga vanade traditsioonidega ravimise ja tervendamise kunst, kus kasutatakse taimedest saadud eeterlikke aromaatseid õlisid. Tänapäevaks on see kaugelt üle nelja tuhande aasta vanune ravimenetlus muutunud terviklikuks, haigusi ennetavaks ja muid raviviise täiendavaks teraapilise tugiravi vormiks, kus aroomiõlide toimel lõdvestuvad nii keha kui ka meel.

 • Meemassaaž

  üks iidsetest massaažiliikidest. Normaliseerib vererõhku, puhastab organismi jääkainetest, tõstab toonust, parandab verevarustust, naha, hingamis- ja lümfisüsteemi seisundit ja üldist enesetunnet.

 • Tselluliidimassaaž

  taastab naha elastsuse, normaalse ainevahetuse ja vereringe. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil, vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

 • Kupumassaaž

  massaaž, kus kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon, klaas ja savi) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kupumassaaži tehakse lihastele, liigestele ja punktmassaažina. Massaaži eripäraks on kuppude abil tekitatav vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades.

 • Lümfimassaaž

  ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes. Teraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž.

 • Lümfidrenaaž

  parandab vereringet, rakkude ainevahetust ja raskustunne jalgades kaob. Kasutatakse spetsiaalseid mansette, mille sees asetsevad väikesed kambrikesed täidetakse suruõhuga. Kambrikesed pumbatakse täis kindlas järjekorras vastavalt arvutiprogrammile. Suur hulk kudedesse jäänud vedelikku dreenitakse tagasi ringlusse.

 • Spaateraapia Väsinud jalad

   

  mõeldud väsinud ja veenilaiendikalduvustega jalgadele. Parandab jalgade vere- ja lümfiringlust.
   
  Hoolduse kirjeldus: esmalt jalgade kerge massaaž meremineraale sisaldava koorijaga, seejärel kantakse jalgadele nahka pehmendav ja rahustav aromaatne kokteil, seejärel jahutav mähis ning kõige lõpus drenaažmassaaž.
   
  Parima efekti saavutamiseks on soovitav läbi viia seansina 10 hooldust kaks korda nädalas.
 • Jalatalla massaaž

  mõjub hästi öösiti krampi tõmbuvatele ja pakitsevatele jalgadele, andes neile leevendust. Massaaž loob jalgades kerguse ning heaolu-tunde, parandab vereringet, sobides seega hästi väsinud jalgade turgutamiseks ning lihtsalt nautimiseks.

 • Jalatalla tsooniteraapia

  ehk punktmassaaž - inimese keha on kaetud refleksipunktidega, mis asetsevad korrapäraselt punktide kaupa. Nende kaudu on võimalik tõhustada organite tööd, maandada stressi, kehapingeid ning parandada enesetunnet. Oletatava probleemi puhul saadab organile vastava punkti puudutamine valuaistingu.