TAGASISIDE

Massaažid

Massaažid

 • 60.00
  Lomi-Lomi massaaž 45 min

  Hawaii massaaž Lomi Lomi toetab meie iseenesliku tervenemisvõimet tegeledes samaaegselt nii haiguste põhjuste  kui ka tagajärgedega. Lomi Lomi tähendab „armastusevool kätest“. Massaažis kasutatakse rohkelt soojendatud mandliõli. See on pealaest jalataldadeni ulatuvate rütmiliste puudutustega ainulaadne massaaž. Hawai massaaži tehakse küünarvarte, küünarnukkide ja kätega. Massaaži ajal paraneb vereringe, liigeste liikuvus ja lihaste lõdvestumine. Keha vabaneb vanadest pingetest, emotsioonidest ning blokeeringutest. Energia hakkab kehas vabalt voolama, mille tulemusel toimub organismi taastumine nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil. Puudutuste teraapiline efekt on sügav ja kauakestev. Seansi ajal kaob inimesel ajataju. Peale massaaži võib tunda erilist rõõmu või lendamise tunnet.

 • 110.00
  Lomi-Lomi massaaž neljal käel 75 min

 • 50.00
  Ravimuda massaaž 60min

   

  Biohormoonide- ja mineraaliderikka ravimuda kreemiga  üle keha massaaž ennetavad ülekoormushaiguste väljakujunemist ja parandavad olemasolevat olukorda. Hoolitsuses kasutatav Eesti ravimuda taastab naha bioloogilisi protsesse, uuendab kudesid ning tõstab nendes hapnikusisaldust. Massaaži tulemuseks on lõdvestunud, puhanud ja pingevaba keha ning siidine ja pehme nahk.

   
 • 50.00
  Ravimuda massaaž seljale 60 min

  Ravimudal on põletikke raviv ja valusid leevendav toime, samuti ainevahetust ja rakulist uuendamist kiirendav ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav toime.                                                                                                                         Soojendatud muda asetatakse seljale, kaetakse kilega ja soojendustekiga. 20  minuti möödudes  eemaldatakse suurem osa mudast niiske rätikuga. Mähisele järgneb ravimuda kreemiga seljamassaaž. Raviprotseduur annab mõnusalt lõõgastunud ja hea enesetunde. Näidustused: reumaatilised haigused, kroonilised liigese põletikud, lülisamba haigused, lihasatroofiad, kroonilised nahahaigused (psoriaas,ekseem).

 • 50.00
  Tai massaaž mandliõliga 60min

  Tai õlimassaaž ühendab endas mööda keha meridiaane tehtavat massaaži ja mandliõli raviomadusi. Massöör kasutab silumisvõtteid mis on ühendatud punkt- ja lihasmassaažiga lõõgastades ning parandades meie emotsionaalset seisundit, taastades une kvaliteeti ja leevendades keha valu aistinguid. Kasutatav mandliõli sisaldab A, E ja D vitamiine, mikroelemente ja mineraalaineid ning aitab väljutada organismist mürkaineid. Massaaži toimel ärkab ellu meie vereringe, vähenevab stress ja pinged ning taastub närvisüsteemi tervislik aktiivsus. Nahk muutub õli toimel pehmeks ja värskeks.

 • 30.00
  Klassikaline massaaž 40 min

  Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem massaažiliik, mida tehakse nii üle kogu keha kui ka erinevatele kehaosadele. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pingeid lihastes.

   
 • 40.00
  Klassikaline massaaž 60 min

  Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem massaažiliik, mida tehakse nii üle kogu keha kui ka erinevatele kehaosadele. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pingeid lihastes.

 • 55.00
  Spordimassaaž 60 min

   ... sobib regulaarselt spordiga tegelevatele ja üldiselt aktiivse eluviisiga inimestele. 

   
  Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstab töövõimet, valmistab inimese ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsessi. Spordimassaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemisel. See on tugev ja intensiivne massaaž, mida tehakse kas treeningujärgselt lihastoonuse alandamiseks või enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks, ka pingelise füüsilise töö tegijaile. Massaaž sisaldab palju venitusharjutusi lihastele.
   
  Peale massaaži on soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist. Hoiduma peaks alkoholi joomisest ja füüsilisest koormusest samal päeval. Peale massaaži on soovitav puhata umbes 30 minutit.
   
  Toime ja vastunäidustused  samad, mis klassikalise massaaži puhul.
   
 • 40.00
  Hiina massaaž (akupunktuur e. punktmassaaž) 40 min

  Hiina massaaži omapäraks on bioaktiivsete kanalite ja nendel asuvate punktide mõjutamine. Sageli kasutatakse ka klassikalise manuaalteraapiale sarnaseid tehnikaid. 

   
  Eesmärgiks ona parandada lülisamba ja liigeste liikuvust ning lõdvestada ja venitada pinges lihaseid
   
  Toime ja vastunäidustused samad, mis klassikalise massaaži puhul.
 • 50.00
  Hiina massaaž (akupunktuur e punktmassaaž) 60 min

  Hiina massaaži omapäraks on bioaktiivsete kanalite ja nendel asuvate punktide mõjutamine. Sageli kasutatakse ka klassikalise manuaalteraapiale sarnaseid tehnikaid. 

   
  Eesmärgiks ona parandada lülisamba ja liigeste liikuvust ning lõdvestada ja venitada pinges lihaseid
   
  Toime ja vastunäidustused samad, mis klassikalise massaaži puhul.
 • 50.00
  Sünkroonmassaaž 30 min

  Kahe massööri sünkroonne koostöö on tavamassaažist tõhusam, see on virgutav, toonusttõstev, kiire ning lihtsalt kättesaadav ravivõimalus.

  * aktiviseeruvad lümfivool ja vereringe
  * suurenevad energiavarud ja vastupidavus ning lisandub meelekindlus ja teotahe

   

   

 • 30.00
  Aroomimassaaž 40 min

  Väga vanade traditsioonidega ravimise ja tervendamise kunst, kus kasutatakse taimedest saadud eeterlikke aromaatseid õlisid.

  * aroomiõlide toimel lõdvestuvad nii keha kui ka meel

  * tasakaalustab organismi

  * leevendab stressi

 • 40.00
  Üldmassaaz aroomidega 60 min

  Väga vanade traditsioonidega ravimise ja tervendamise kunst, kus kasutatakse taimedest saadud eeterlikke aromaatseid õlisid.

  * aroomiõlide toimel lõdvestuvad nii keha kui ka meel

  *tasakaalustab organismi

  * leevendab stressi

 • 50.00
  Tai massaaž 60 min

  Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Massaaži tehakse põrandal.

   
  Selle massaažiliigi puhul kasutatab masseerija lisaks kätele põlvi, küünarnukke ja jalgu. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži nimetatakse ka „laisa inimese joogaks”.
  Massaažile tulles palume teil kaasa võtta mugavad spordiriided.
   
  Toime, näidustused 
  • Lihaspingete vähenemine
  • Liigeste liikuvuse parandamine ja säilitamine
  • Painduvuse parandamine
  • Lümfi-ja vereringe aktiveerimine
  • Siseorganite tegevuse aktiveerimine
  • Mõjutab energiavälja
  • Rahustab, lõdvestab, ennetab ja vähendab stressi
  • Lihste elastsus paraneb, lihaspikkus taastub
  Vastunäidustused
  • Põletikulised nahahaigused
  • Kroonilised nahahaigused
  • Liigeste ja kõõluste põletikud 
  • Põletikulised seisundid organismis
  • Südame-veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk
  • Traumad - luumurrud, lihasetraumad, nihestused
  • Kunstliigesed 
  • Osteoporoos 
  • Vähk
  • Palavikuga kulgevad haigused 
  • Uimastite mõju all või joobes kliendile 
  • Veenilaiendid, tromboosioht
  • Rasedus 
   
  Kõikide krooniliste ja ägedate haiguste korral on sooviutav konsulteerida arstiga 
   
  Seljaoperatsioonist vähemalt aasta ja kõhupiironna operatsioonist vähemalt 2 aastat möödunud.
   
   
 • 40.00
  Kivimassaaž 60 min

  Kivimassaaž ehk geotermiline teraapia kuumade ja külmade kividega on mõeldud nendele, kes kannatavad stressi, unetuse, mure, lihas- või liigesevalu ning tsirkulatsioonihäirete all.

   
  Samuti soovitatakse seda kõigile, kes tahavad saavutada hingelist tasakaalu ning neile, kes soovivad taastada usku enesesse
  GTteraapia edu baseerub erinevate tehnikate kombinatsioonil:
   
  massaaž, mida teostatakse kuumade ja külmade kividega ning mille abil on võimalik muuta harmoonilisemaks närvisüsteemi ja tunnetada puudutusi, kasutades survet ja termilist stimulatsiooni, mis on igal erineval juhtumil vajalik aroomiteraapia kasutab haistmismeeli, et stimuleerida ja tasakaalustada  cortical (ajukoore) ja tserebraal (peaaju) piirkondi, millised on seotud selle konkreetse meelega. Kasutegur on saavutatav essentsõlide pinnapealse imendumisega.
   
  kromoteraapia kasutab looduslike õlide energeetilisi omadusi – värvide vibratsiooni sagedust, mis harmoniseerib energiat.
   
  muusikateraapia abil saavutatakse harmooniline lõdvestumine, toimides tserebraalpiirkonnas (peaaju) kuulmispiirkondi ergutavalt. Meloodial on otsene mõju tunnetele, intellekti harmooniale, rütmile ja liigutustele, kogu füsioloogilisele aspektile
   
  Kuumad kivid suurendavad vere juurdevoolu ja rakkude ainevahetust ravitavas piirkonnas, samas soodustades lihaste lõdvestumist, vaigistades valutunnet ja kroonilisi põletikulisi protsesse.
   
  Külmad kivid kutsuvad esile veresoonte ahenemise, histamiinide jt organismile kahjulike ainete vabastamise, vaigistades valu ja ägedaid põletikulisi protsesse.
   
  Laavakivimassaaž
   
  ... on eksootiline kehahooldus, mis ühendab õrna ja lihtsat massaaži kivide energeetiliste omadustega. Massaaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laava- ja vääriskividega, mis kiirgavad soojust ja energiat. 
   
  Kivid eelnevalt soojendatakse ning seejärel asetatakse kehal asuvatele energiapunktidele (tšakrad).
   
  Kokkupuutes kehaga vabaneb soojadest laavakividest energia, mis annab meelerahu ja heaolutunde, kalliskivides aga on idamaise arusaama järgi võime, mis aitab tasakaalustada sisemist energiat, pannes meie organid ja mõtted õigesti tööle. Selle kehahoolduse juurde kuulub ka kerge massaaž, mis põhineb shiatsul ja akupunktuuril.
   
  Massaaž leevendab pingeid ning omab sügavat energiakanaleid stimuleerivat toimet mõjutades kogu keha ja vaimu. Seansi lõppedes tunneme end rahulikult, hingamine on sügavam, naha toonus ja elastsus paranevad tänu taaselustatud perifeersele vereringele, kadunud on päeva jooksul kogunenud väsimus ja stress.
   
  Inimesed, kes kannatavad diabeedi ja liigse pinge all ning kellel on nähtavad nahaärritused, ei tohiks seda ravi kasutada. Samuti ei ole soovitav rasedatele. 
   
   
 • 30.00
  Meemassaaž 40 min

  On üks iidsetest massaažiliikidest. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada  mürke.

  * parandab verevarustust, naha ja lümfisüsteemi seisundit ja üldist enesetunnet
  * toniseerib ning trimmib vananevat ja lõtvunud nahka
  * võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis
  * aitab ravida kroonilisi haigus

 • 40.00
  Meemassaaž 60 min

  On üks iidsetest massaažiliikidest. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada  mürke.

  * parandab verevarustust, naha ja lümfisüsteemi seisundit ja üldist enesetunnet
  * toniseerib ning trimmib vananevat ja lõtvunud nahka
  * võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis
  * aitab ravida kroonilisi haigus

   

 • 40.00
  Tselluliidimassaaž 60 min

  Probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja vereringe taastatakse spetsiaalsete võtetega ning vajadusel eeterlike õlide abiga. 

   
  Sobib ka profülaktilisel  eesmärgil, vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
  Probleemset piirkonda masseeritakse, kasutades erinevaid tselluliidi alenemist soodustavaid vahendeis -  eeterlikke õlisid, spetsiaalseid tselluliidikreeme, looduslikke tselluliidivähendajaid: mesi, merevetikad, kummikupud.
   
  Selleks, et massaažitulemused oleksid tõhusamad, saab ka ise kaasa aidata. Liikumine, tervislik toiduvalik ning igapäevane kuivharjamine aitavad kaasa massaažitulemuste püsimisele ning aitavad vältida rasvaladestuste teket. Loobuda tuleks kohvist ja alkoholist ning liigsest magusa ja rasvase söömisest. Iga päev juua piisavas koguses vett (1,5-2 liitrit).
   
  On leidnud tõestust, et ka roheline tee aitab tselluliidi vastu, sest viib tõhusalt jääkaineid välja. Linaseemneõli tarvitamine koos kohupiimaga aitab kehast nn. halbu rasvu välja viia.
   
  Kauni tulemuse saavutamiseks on vaja läbida pikem ravikuur. (vaata ka dermosonic keharavi kirjeldust) 
   
  Toime ja näidustused: tselluliidi esinemine või kalduvus selle tekkimisele.
   
  Vastunäidustused:
  • kõrge vererõhk, südamepuudulikkus, 
  • pahaloomulised kasvajad
  • veenilaiendid ja veenipõletikud, 
  • traumad ja luumurrud (mitte enne poole aasta möödumist),
  • palavikuga kulgevad haigused,
  • põletikulised ja mädased nahaprobleemid.

 • 30.00
  Kupumassaaž 40 min

  ... on massaažiliik, kus kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon, klaas ja savi) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kupumassaaži tehakse lihastele, liigestele ja punktmassaažina.

   
  Massaaži eripäraks on kuppude abil tekitatav vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga.
   
  Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada. Vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore. 
   
  Kupumassaaž töötleb hästi ka tselluliiti. Näonärvi halvatuse järgselt on soovitatud teha kupumassaazi näo piirkonda. Massaaži alustatakse ja lõpetatakse klassikalise massaaži võtetega.
   
  Parandab naha funktsionaalset aktiivsust, siseorganite tööd ja verevarustust, puhastab nahka, tõstab naha kaitse- ja regeneratsioonivõimet ning akupunktide reaktsioone. Hea psühhoemotsionaalse efektiga.
   
  Toime ja näidustused: Kroonilised lihas- ja liigesehaigused, erinevad valusündroomid (kõhu-, hamba-,ja peavalu)  Õlavöötme- ja seljavalud . Astma, bronhiit.
  Kopsupõletik (kui palavik on alanenud). Unetus. Soolestikuprobleemid. Depressiooni raviks. Paistetuse vähendamiseks. Meeste ja naiste üleminekuea vaevused
   
  Vastunäidustused:  
  • Rasked südame-veresoonkonna haigused.
  • Rasked neeru- ja kopsuhaigused. 
  • Pahaloomulised kasvajad. 
  • Äge põletik. Kunstliiges(ed). 
  • Nakkushaigused. Vere hüübimishäired. Veenilaiendid ja –põletikud. Lahtised haavad.
  • Erinevad nahaprobleemid: psoriaas, erüsiipel, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid. Operatsioonijärgne periood (1 kuu). Raseduse ajal kõhule ja alaseljale mitte soovitav.
  • Menstruatsiooni ajal kõhu piirkonda.
 • 40.00
  Kupumassaaž 60 min

  ... on massaažiliik, kus kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon, klaas ja savi) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kupumassaaži tehakse lihastele, liigestele ja punktmassaažina.

   
  Massaaži eripäraks on kuppude abil tekitatav vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga.
   
  Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada. Vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore. 
   
  Kupumassaaž töötleb hästi ka tselluliiti. Näonärvi halvatuse järgselt on soovitatud teha kupumassaazi näo piirkonda. Massaaži alustatakse ja lõpetatakse klassikalise massaaži võtetega.
   
  Parandab naha funktsionaalset aktiivsust, siseorganite tööd ja verevarustust, puhastab nahka, tõstab naha kaitse- ja regeneratsioonivõimet ning akupunktide reaktsioone. Hea psühhoemotsionaalse efektiga.
   
  Toime ja näidustused: Kroonilised lihas- ja liigesehaigused, erinevad valusündroomid (kõhu-, hamba-,ja peavalu)  Õlavöötme- ja seljavalud . Astma, bronhiit.
  Kopsupõletik (kui palavik on alanenud). Unetus. Soolestikuprobleemid. Depressiooni raviks. Paistetuse vähendamiseks. Meeste ja naiste üleminekuea vaevused
   
  Vastunäidustused:  
  • Rasked südame-veresoonkonna haigused. 
  • Rasked neeru- ja kopsuhaigused. 
  • Pahaloomulised kasvajad. 
  • Äge põletik. Kunstliiges(ed). 
  • Nakkushaigused. Vere hüübimishäired. Veenilaiendid ja –põletikud. Lahtised haavad.
  • Erinevad nahaprobleemid: psoriaas, erüsiipel, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid. Operatsioonijärgne periood (1 kuu). Raseduse ajal kõhule ja alaseljale mitte soovitav.
  • Menstruatsiooni ajal kõhu piirkonda.

   
 • 50.00
  Lümfimassaaž 60 min

  Lümfimassaaž mõjutab lümfiringe kaudu vere-, lümfi- ja sidekoevedelikke. Ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes.

   
  Teraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž.
   
  Näidustused: 
  • akne, punetav vinnitõbi, näo ja silmade piirkonna tursed, armide ravi, plastiliste operatsioonide eel- ja järelravi, juuste väljalangemine,
  • migreen, immuunsüsteemi tugevdamine, reumaatilised  liigeste haigused, sidekoehaigused, podagra
  • rasedusaegsed tursed
  • sekundaarsed ja primaarsed lümfiödeemid, lipidoosid, lipödeemid, lahtised veenilaiendite haavandid (ulcus coris), veenilaienditest tingitud tursed, II ja III staadium
  • rinnavähioperatsiooni järgsed tursed, traumad, 
  • operatsioonijärgsed haavad, nende paranemise kiirendamine
  • stress, rahustav toime närvisüsteemile
   
  Vastunäidustused: tromboos, südamepuudulikkus, kasvajad, rasked neeruhaigused, akuutsed põletikulised protsessid. tähelepanelik tuleks olla madala vererõhu, struuma, astma, suurte sünnimärkide puhul.
   
 • 25.00
  Lümfidrenaaž (suruõhu-massaažipüksid) 30 min

  GREEN PRESS seade on loodud lümfaatilise käsidrenaaži põhimõtete alusel. Hoolduses kasutatakse spetsiaalseid mansette (massaažipükse), mille sees asetsevad väikesed kambrikesed  täituvad suruõhuga.

   
  Kambrikesed pumbatakse täis kindlas järjekorras vastavalt arvutiprogrammile. Taolise massaaži toimel dreenitakse jäsemeid hoolikalt, paraneb vereringe ja rakkude ainevahetus, raskustunne jalgades kaob. Suur hulk kudedesse jäänud vedelikku dreenitakse tagasi ringlusse. 
   
  Toime ja näidustused: tselluliit, veenilaiendid
   
  Vastunäidustused: veenipõletikud, tromboos, rasedus, kasvajad, tugev neerupuudulikkus. Tähelepanelik tuleks olla madala ja kõrge vererõhu, struuma, astma, suurte sünnimärkide puhul
   
 • 25.00
  Jalatalla massaaž 30 min

  Jalgu hellitav massaaž nn ”rasketele” jalgadele. Mõjub hästi öösiti krampi tõmbuvatele ja pakitsevatele jalgadele, andes neile leevendust.

   
  Massaaž loob jalgades kerguse ning heaolutunde, parandab vereringet, sobides seega hästi väsinud jalgade turgutamiseks ning lihtsalt nautimiseks. 
 • 40.00
  Jalatalla tsooniteraapia + kooriv massaaž 60 min

  Inimese keha on kaetud refleksipunktidega, mis asetsevad korrapäraselt tsoonisüsteemide kaupa. Üks neist asub jalalabal, kuhu joonistub inimese kuju. Keha mõjutatakse jalatallal  asuvate punktide kaudu. Tsoniteraapiat võib alustada jalataldade koorimisega spetsiaalse koorijaga. Teraapia efekti suurendab isesoojenev muda, mida võib kanda jalataldadele massaaži lõpus. Isesoojenev muda on lõdvestava ja detoksineeriva toimega.

  * tõhustab organite tööd, maandab stressi ja kehapingeid ning parandab enesetunnet
  * leevendab närvi-, pea-, liiges- ja lihasvalusid
  * parandab kiiresti vereringet, eriti külmetavate käte ja jalgade korral

 • 40.00
  Tai jalamassaaž 60 min

  Jalad teenivad meid iga päev ja vajavad meie erilist hoolt. Tai jalamassaaž on just see eriline hool, mille kaudu saavad jalad lõõgastust ning kogu su organism tajub tervenemist. Selle massaaži ajal mõjutatakse bambusepulka ja ravimuda kreemi kasutades jalalabadel, säärtel ning põlvedel asuvaid reflektoorseid punkte, stimuleerides sellega kogu organismi tööd. Massaaži toimel vabaneb su keha liigsest vedelikust ja toksiinidest, normaliseerub vereringe, paraneb seede- ja erituselundite funktsioon ning tasakaalustub psüühiline seisund. Samuti paraneb une kvaliteet ning taastub kogu keha energia loomulik liikumine.

 • 10.00
  Mehaaniline jalatalla massaaž „Marutaka“ 10 min

  Inimese jalatallal asuvad meie keha kõikide organite reflektoorsed punkid, mida stimuleerides saab mõjutada siseorgansüsteemide tööd. Marutaka massaaž parandab immuun-, lümfi- ja närvisüsteemi tööd, vähendab turseid, suurendab meestel potentsi, normaliseerib vererõhku, vähendab valu ning leevendab väsimusilminguid.

  Vastunäidustused: lapsed alla 14 eluaasta, tromboos, onkoloogilised haigused, äge neeru- ja südamepuudulikkus, osteoporoos, südamestimulaator.


Ayurveda massaažid

 • 55.00
  Abhyanga Snana massaaž 60 min

  ... massaaži teostatakse puidust massaažilaual kogu kehale (pea, kõht ja rinnad) rohke (koguseliselt kuni 200 ml inimese kohta) eelsoojendatud ravitoimeliste taimeõlide seguga, mis valmistatakse vastavalt inimese tüübile ja näidustustele. Kuna puudutus on naha kaudu tunnetatav meel, siis massööri rütmiline liikumine omab nii füüsilist, psüühilist kui ka vaimset toimet. 

  Üldmassaažiks on hea seesami- ja muskaatpähkliõli, kevedel on soovitav kookosõlimassaaž. Nahahaiguste puhul on näidustatud linaseemneõli.
   
  Toime: Ayurveda õlimassaaž ennetab  naha vananemist, kuna massaaži tulemusema kaob naha kuivus ja oitainetega saavad varustatud kõik nahakoed.
   
  Vananemisele ja kuivusele kalduv nahk saab tagasi elastsuse. Samas on ayurveda massaaž hea organismi puhastaja: aktiviseerub toksiliste jääkainete väljutamine, eemaldab tselluliiti, aitab kaalust alla võtta ning aitab väsimuse Ayurveda massaaži toimel paraneb liigeste liikuvus, paraneb uni ja taastub jõud. 
   
 • 55.00
  Shirodara massaaž 60 min

  ... on üks levinumaid ayurveda kehahooldusi, mille käigus 20 min jooksul tilgutatakse laubale (nn kolmas silm) sooja raviomadustega õli. Kehahooldus algab 30minutilise massaažiga, millele järgneb eelpool kirjeldatud viisil täiuslik lõõgastumise etapp.

   
  Toime: Kehahooldus on soovitav närvipingete, unetuse ja peavalude puhul, lõõgastumiseks pingelise vaimse töö tegijaile. Shirodara kehahooldus omab  soodustavat toimet nägemis- ja kuulmisorganitele, rahustab ning lõdvestab. Protseduuri võib teha ühekordsena või ravikuurina.
 • 55.00
  Njavsarakizi (pindamassaaž) 60 min

  On sügava lõõgastava toimega kehahooldus piima-riisi hautisega täidetud linasest riidest kotikestega.

  *on suunatud täiusliku lõõgastumise ja pingetest vabanemise saavutamiseks
  *soovitav ka reuma- ja liigesevalude puhul, mõjub nahale elustavalt ja toitvalt
  *lõõgastumine on täiuslik