TAGASISIDE

Päikesesimulaator

Suntech päikesesimulaator

Inimese organism vajab teatud koguses päikesevalgust, et püsida hea tervise juures. Päike aitab kehal toota vitamiine, tugevdab immuunsüsteemi, leevendab lihaspingeid ja liigesevalusid ning parandab ainevahetust. Samuti on päikesevalgusel tõestatud tõhus masenduse- ja depressionivastane toime. 

Suntech`i päikesesimulaator pakub võimalust kontrollitult ja ohutult saada vajalik kogus päikesevalgust päevas – see on mitte rohkem kui 1 tund, mis vastab 20 minutile looduslikule päikesele Eesti suvel keskpäevasel ajal. Päikeselamp imiteerib looduslikku päikesespektrit, alles on jäetud kõik kasulik, kuid vähendatud kahjulikku UV-kiirgust. Toila Spa wellnesskeskus pakub nn.Mauritiuse päikest - ekvaatoripäike koos loojanguga - see ei aktiveeri naha päevitumist, aga ergutab vajaliku D-vitamiini tootmist. Samuti mõjub päikeseseanss sügistalvisel ajal valgusteraapiana, mis ergutab organismi tootma õnnehormoone!

Päikesekaitsekreemi kasutamine ei ole vajalik. Eriti hea on päikesevalgust nautida enne protseduurile minekut, kuna soojus annab nahale hea ettevalmistuse.

Wellnesskeskuse külastajatele sisaldub päikeseseanss soovi korral 3-tunni pileti hinnas!