TAGASISIDE

Seminarid

Toila SPA Hotell on üks peamistest seminaride ja konverentside korralduskohtadest Ida-Virumaal.

Tööalaste kohtumiste, konverentside ja tooteesitluste õnnestumiseks oleme eesmärgiks seadnud individuaalse lähenemise kõikidele üritustele. Ruumide kasutamisel, majutusel, toitlustamisel ja vaba aja sisustamisel pakume igale kliendile optimaalseima lahenduse. 
 
Toila Spa Hotellis on konverentsisaal kuni 80 inimesele, banketisaal kuni 24 inimesele, seminariruum Star klass kuni 30 inimesele ja nõupidamisteruum Optimist klass kuni 12 inimesele.
 
Maist septembrini on hea võimalus töökoosolekut pidada Minigolfi-kohvikus, mis on sobiv kuni 10-liikmelisele seltskonnale. Päeva rendihind sisaldab minigolfi mängimist kõigile osalejatele, wi-fi ja pabertahvli kasutust, muud teenused kokkuleppel - küsige pakkumist! 
 
Mitteametlikus vormis töökoosolekut võib pidada mõnusalt hommikumantlisse riietunult wellness-keskuse Orhidee sushi-baaris, kuhu mahub kuni 16 osalejat.
 
Mis oleks parem kui pärast tööpäeva end massööridel mudida lasta või ujulas paar virgutavat ringi teha ja seejärel sauna viimaseid ideid arutama minna.
 
Info konverentsi korraldamise küsimustes ning ruumide broneerimiseks tel. 33 42 902 või info@toilaspa.ee
 

 

 

Paljundustööd, faksi kasutamine, kohvipausid, lõuna- ja õhtusöök, majutus (vastavalt kehtestatud hinnakirjale), kehahoolitsused, wellnesskeskus, termid, ujula, jõusaal (majutusega teenuse puhul termid, ujula ja jõusaal hinna sees)

 
Seminarid muudavad põnevaks Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI 

http://www.360.ee/

Tel. 56632979