TAGASISIDE

Spa kehahoolitsused

 

Spa kehahoolitsused

 • 120.00
  Eksklusiivne hoolitsus baobabi õliga KAHELE 90 min

  Hoolitsus algab vanniga - vette on lisatud vetikaekstraktidega rikastatud soola, mis toidab nahka mineraalide ja mikroelementidega, niisutab ja lõõgastab. Peale vanni masseeritakse soojenenud ihu kergelt baobabi seemne õliga ja väärtusliku Mallorca meresoolaga. Nahale kantuna sulab sool aromaatse õli mõjul, leevenevad pinged, taastub naha nooruslikkus ilu ja siledus.

  Hoolitsust tehakse ainult KAHELE koos!

 • 55.00
  Detox kehahooldus 75 min

  Hoolitsusel on kahekordne toime: kaaluvähendamine ja jääkainete ning liigse vee väljutamine organismist.

  Protseduur algab kogu keha koorimisega, mis aktiveerib mikrotsirkulatsiooni kudedes ja parandab ainevahetust. Toitev merevetikavann küllastab mineraalide ja mikroelementidega, kaotab väsimuse märgid ja stressi, annab sügava lõõgastuse, harmoonia ja tasakaalu.

  Laminaria ekstraktiga mähis soodustab aktiivset lipolüüsi ja liigse vedeliku, rasvkoe laguproduktide kudedest eritumist.

  ·         stimuleerib ainevahetust

  ·         keha  vabaneb kogunenud toksiinidest

  ·         vähendab stressi ja lõõgastab

  ·         salenemine ja detoksikatsioon

 • 55.00
  Kehahooldus “ Veetlev siluett” 75 min

  Mangokoorijaga puhastatud kehale kantakse teelehtedest ja kakaoubadest segu, mis stimuleerib rasva põletamist ja puhastab organismi jääkainetest. Seejärel järgneb dušš ning siis kantakse kehale niisutav ja pehmendav õli või kreem.

 • 60.00
  Naha koorimine+ (šokolaadi-, veini-, vürtsi-, muda- või merevetikamähis) koos näohooldusega 90 min

   

  Šokolaadimähis:
   
  Kakaoubadest saadud luksuslik šokolaadimähis mõjub positiivselt nii nahale kui ka hingele, kinkides emotsionaalselt unustamatu naudingu! Mähis sobib kõigile, kes soovivad kogeda erilist spa-elamust, aga eelkõige sobib hooldus šokolaadisõltlastele - superhea tunne ilma ühegi kalorita! Prutseduur algab ihu koorimisega, seejärel kantakse kehale šokolaadi ja mandliõli segu, milles sisalduvad toimeained tekitavad heaolutunde.
   
  Kakaoubades leiduvad bioflavonoidid vähendavad ka põletikke ning rikastavad nahka A- ja E-vitamiiniga, mõjudes noorendavalt. Šokolaadimähis sisaldab kofeiini ja kakao derivaate - polüfeene, mis on tselluliidivastase ja antioksüdantse toimega. Hooldus parandab naha ainevahetust, toites, niisutades ja toniseerides nahka, vähendades tselluliidi ilminguid nn. ‚apelsiinikoort’.  
   
  Protseduur mõjub niisutavalt kuivale nahale ning lõpeb kerge rahustava massaažiga, tagades täiusliku elamuse. Täieliku lõõgastuse tagab lisanduv näohooldus.
   
  Vastunäidustused: südame-veresoonkonna rasked haigused, kasvajad, rasedus, palavikuga kulgevad haigused, nahahaigused ja atoopiline ihu.
   
  Viinamarjaveinimähis:
   
  Punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest valmistatud segu aitab ülihästi vabaneda stressist hoiab naha noore ja elastsena ning mõjub sama lõdvestavalt ja meeldivalt kui veinijoomine – silmad paneb särama, kuid ei anna promille. Punased viinamarjad omavad tugevat vabade radikaalide vastast toimet.
   
  Toime, näidustused -  Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sära, tugevust ja toonust ning pidurdab enneaegseid vananemisprotsesse. Kerge massaaz annab viimase lihvi ja väsimus on unustatud.
   
  Vastunäidistused
  • südame-veresoonkonna  asked haigused, kasvajad, rasedus,
  • palavikuga kulgevad haigused,
  • nahahaigused ja atoopiline ihu.
   
  Merevetikamähis:
   
  merevetikas on unikaalne aine, mis lagundab tselluliiti ja rasvkudet. Hooldus algab virgutava koorimisrituaaliga, mille järle kantakse kogu kehale   vetikatest aktiivainete segu. 20 minutiks termokilesse mähituna võite tukastada, et ärgata rõõmsa ja elöujõulisena.
   
  Toime:
  • aitab vabaneda stressist,
  • aktiviseerib organismi immuunsüsteemi ja enesepuhastusprotsesse,
  • trimmib keha ja reguleerib ainevahetust; 
  • ideaalne täiendus muudele salendavatele kehahooldustele
   
  Vastunäidustused:
  • pahaloomulised kasvajad
  • palavikuga kulgevad haigused
  • nakkushaigused
  • rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, rasedus, nahahaigused, kilpnäärme liigtalitlus, 
  • rasedus
 • 55.00
  Naha koorimine + šokolaadi-, vürtsi-, muda- või merevetikamähis 75 min

  Modelleeriv mähkimine lagundab tselluliiti ja rasvkudet. Protseduur omab organismi jääkainetest puhastavat ja rakulist uuenemisprotsessi parandavat toimet.

  Aitab nahal saavutada sobivat tasakaalu mineraalide ja mikroelementide osas. Samal ajal toimub rasva ja liigse vedeliku eemaldamine. Aitab lõdvestuda ja vähendada väsimust.

  Protseduur põhineb erinevate toimeainete võimel lagundada tselluliiti. Probleemsetele piirkondadele kantakse masseerivate liigutustega kooriv kreem, mis hiljem duši all maha pestakse. Seejärel kantakse kliendi kogu kehale vastavale mähisele omase aktiivainete segu ning keha mähitakse termokilesse 20–30 minutiks.  Nõnda sissepakituna võite tukastada, et ärgata rõõmsa ja elöujõulisena.  Järgneb taas dušš. Hoolitsus lõpetatakse kerge massaažiga, mis tagab täiusliku elamuse.
   
  Šokolaadimähis- Kakaoubadest saadud luksuslik šokolaadimähis mõjub positiivselt nii nahale kui ka hingele, kinkides emotsionaalselt unustamatu naudingu! Mähis sobib kõigile, kes soovivad kogeda erilist spaaelamust, aga eelkõige sobib hooldus šokolaadisõltlastele - superhea tunne ilma ühegi kalorita!  Šokolaadi ja mandliõli segus sisalduvad toimeained tekitavad heaolutunde. Kakaoubades leiduvad bioflavonoidid vähendavad ka põletikke ning rikastavad nahka A- ja E-vitamiiniga, mõjudes noorendavalt. 
   
  Viinamarjaveinimähis- punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest valmistatud segu aitab ülihästi vabaneda stressist, hoiab naha noore ja elastsena ning mõjub sama lõdvestavalt ja meeldivalt kui veinijoomine – silmad paneb särama, kuid ei anna promille.  Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sära, tugevust ja toonust ning pidurdab enneaegseid vananemisprotsesse. 
   
  Merevetikamähis - merevetikas on unikaalne aine, mis lagundab tselluliiti ja rasvkudet. 
   
  Iga isik on individuaalne ja kordumatu. Võimalike isikupärast tingitud ebameeldivuste ärahoidmiseks tuleks alati teenindajat informeerida oma haigustest (allergia, diabeet, südame- ja neeruprobleemid jms).
   
  Vastunäidustused on  südame-veresoonkonna rasked haigused, kasvajad, rasedus, palavikuga kulgevad haigused, nahahaigused ja atoopiline ihu, allergia teatud toimeainetele, pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused , rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, rasedus, nahahaigused, kilpnäärme liigtalitlus
   
   
 • 60.00
  Privilege kuldne teraapia koos näohooldusega 90 min

   

  Kuld ja tema energia peitub merelises keskkonnas, teatud vetikas, mida kutsutakse "kuldne vetikas". Ta omab võimet absorbeerida väärtuslikke elemente ja muuta need nahale mitmeti kasulikuks.
   
  Kuldne teraapia koos õrna näohooldusega tagab täiusliku naudingu ja heaolutunde. 
   
  Toime: ennetab vananemist, stimuleerib ainevahetust, kaitseb raku DNAd, pakub nahale luminoossust ja sära. Iga isik on individuaalne ja kordumatu. Võimalike isikupärast tingitud ebameeldivuste või komplikatsioonide ärahoidmiseks tuleks alati teenindajat informeerida oma haigustest (allergia, diabeet, südame- ja neeruprobleemid jms). 
   
  Vastunäidustused on  pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame- neeru- ja kopsuhaigused, rasedus, nahahaigused, kilpnäärme liigtalitlus.
   
 • 55.00
  Privilege kuldne teraapia 75 min

   

  Merelises keskkonnas leiduv vetikas, mida  tema eriliste omaduste poolest nimetatakse "kuldseks vetikaks", omab erilist energiat, mis omab võimet absorbeerida väärtuslikke elemente ja muuta need mitmeti kasulikeks.
   
  Kehahooldus tagab meeldiva lõõgastuse ja heaolutunde, annab nahale kauni jume.
   
  Toime: parandab naha toonust, varustab nahka hapnikuga, suurendab naha elastsust ja pehmust, kaunistab nahka särava jumega. Iga isik on individuaalne ja kordumatu. Võimalike isikupärast tingitud ebameeldivuste ärahoidmiseks tuleks alati teenindajat informeerida oma haigustest (allergia, diabeet, südame- ja neeruprobleemid jms).
   
  Vastunäidustused on pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, rasedus, nahahaigused.
   
 • 60.00
  Roosi kehahoolitsus koos vanniga 90 min

  Roosi kehahoolitsus annab naisele võimaluse tunda end tõelise jumalannana. Juba iidsetest aegadest peetaksi roosi ilu sümboliks.  Hooldus algab koorimisrituaaliga, millele järgneb vann. Peale vanni kantakse kogu  kehale roosimähis 20 minutiks. Lõõgastuse muudab täiuslikuks keha õlitamine roosiõliga.
  *Langetab kehakaalu
  *Puhaskab keha toksiinidest
  *Vabastab stressist
  *Säilitab naha elastsust ja toonust

 • 55.00
  Roosi kehahoolitsus 75 min

  Roosi kehahoolitsus annab naisele võimaluse tunda end tõelise jumalannana. Juba iidsetest aegadest peetaksi roosi ilu sümboliks.  Hooldus algab koorimisrituaaliga, peale mida kantakse kogu  kehale roosimähis 20 minutiks. Lõõgastuse muudab täiuslikuks keha õlitamine roosiõliga.
  *Langetab kehakaalu
  *Puhaskab keha toksiinidest
  *Vabastab stressist
  *Säilitab naha elastsust ja toonust

 • 40.00
  Šokolaadi-, greibi-, mango-, jasmiini- või veinimassaaž koos näohooldusega 45 min

  Erinevate toimeainetega teostatava massaaži eesmärk on pinguldada lõtvunud kudesid, lagundada  liigseid nahaaluseid rasvkudesid, maandada stressi.

   
  Šokolaadimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada ebatavaliselt nauditavat  ja stressimaandavat, kehahooldust
  Toime: mõjub antidepressandina närvisüsteemile, vähendab tselluliiti, toidab nahka tänu sisalduvale kaltsiumile ja magneesiumil, niisutab nahka, maandab stressi
   

   Greibimassaaž. Greibiõli koostises on rohkelt vitamiine ja mikroelemente, mis pidurdavad naha vananemist ja tõstavad selle toonust. Lisaks greibimassaaž väljutab kehast üleliigse vedeliku ehk turseid alandava toimega ning parendab lümfivoolu. See massaaž on teie nahka niisutava ja toitva toimega, jättes selle imeliselt pehmeks.

  Jasmiini ja rohelise tee massaaž.Roheline tee tugevdab veresooni, aeglustab keha vananemisprotsessi, noorendab, toidab ja niisutab nahka. Jasmiiniõli aitab teie kehal taastuda peale suurt koormust ja pinget ning tõstab teie une kvaliteeti.

  Mangomassaaž. Mangoõli abil lõdvestuvad nii keha kui meel leevendades stressi, mis paratamult kehasse koguneb. Lisaks on mangoõli teile hea hellitus, toites ja niisutades teie nahka ning jättes selle siidpehmeks.

  Veinimassaaž omab võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu polüfenoolile, mis kosmeetiliste toodete kaudu  massaaži käigus nahale kandes muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu. Mõjub sama lõdvestavalt kui veini nautimine - paneb silmad särama, kuid ei anna promille
  Igale inimesele oma individuaalsete iseärasuste poolest  mõjuvad massaažil kasutatavad kosmeetilised ained erineval viisil.  Informeerige teenindajat oma iseärasustest (haigused, allergia, diabeet jms)
   
  Vastunäidustused: pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, nahahaigused, rasedus, allergia teadud toimeainetele
   
 • 30.00
  Šokolaadi-, greibi-, mango-, jasmiini- või veinimassaaž 30 min

  Erinevate toimeainetega teostatava massaaži eesmärk on pinguldada lõtvunud kudesid, lagundada  liigseid nahaaluseid rasvkudesid, maandada stressi.

   
  Šokolaadimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada ebatavaliselt nauditavat  ja stressimaandavat, kehahooldust
  Toime: mõjub antidepressandina närvisüsteemile, vähendab tselluliiti, toidab nahka tänu sisalduvale kaltsiumile ja magneesiumil, niisutab nahka, maandab stressi
   

  Greibimassaaž. Greibiõli koostises on rohkelt vitamiine ja mikroelemente, mis pidurdavad naha vananemist ja tõstavad selle toonust. Lisaks greibimassaaž väljutab kehast üleliigse vedeliku ehk turseid alandava toimega ning parendab lümfivoolu. See massaaž on teie nahka niisutava ja toitva toimega, jättes selle imeliselt pehmeks.

  Jasmiini ja rohelise tee massaaž.Roheline tee tugevdab veresooni, aeglustab keha vananemisprotsessi, noorendab, toidab ja niisutab nahka. Jasmiiniõli aitab teie kehal taastuda peale suurt koormust ja pinget ning tõstab teie une kvaliteeti.

  Mangomassaaž. Mangoõli abil lõdvestuvad nii keha kui meel leevendades stressi, mis paratamult kehasse koguneb. Lisaks on mangoõli teile hea hellitus, toites ja niisutades teie nahka ning jättes selle siidpehmeks.

  Veinimassaaž omab võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu polüfenoolile, mis kosmeetiliste toodete kaudu  massaaži käigus nahale kandes muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu. Mõjub sama lõdvestavalt kui veini nautimine - paneb silmad särama, kuid ei anna promille
  Igale inimesele oma individuaalsete iseärasuste poolest  mõjuvad massaažil kasutatavad kosmeetilised ained erineval viisil.  Informeerige teenindajat oma iseärasustest (haigused, allergia, diabeet jms)
   
  Vastunäidustused: pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, nahahaigused, rasedus, allergia teadud toimeainetele

 • 75.00
  Cryo21 kehale 60 min

  Cryo21- teraapia kehahooldus aitab probleemsetes piirkondades lõhustada tselluliiti ja rasvaladestusi, kiirendab ainevahetust ning seeläbi saavutatakse kiiremini soovitud kehakuju ja - kaal.  Kuna rasvarakkude arv inimese kehas on muutumatu, siis dieedi ja treeninguga on võimalik seda vaid kahandada, aga mitte elimineerida. Cryo21-teraapiaga alandatakse rasvarakkude temperatuuri 34 kraadilt 8 kraadini, mis kutsub esile loomuliku rasvasurma ehk apoptoosi ning on ka põhjus, miks antud protseduur nii efektiivne on. Tasakaalustatud toitumise ja piisava kehalise aktiivsuse korral on tulemused peale kuuri püsivad.Tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaažiga.

  • Aitab vabaneda soovimatust rasvapolstrist ja vähendada tselluliiti, et saavutada soovitud kehakuju ja kaal.
  • On turvaline, valutu ja ilma kõrvalnähtudeta
  • Vallandab „ õnnehormoone“, mis suurendavad füüsilist ja vaimset heaolu

   

 • 40.00
  Hoolitsus väsinud jalgadele 60 min

  Kui teile teevad muret jalgade tursed, veenilaiendite ilmingud, krambid jalgades, saate probleemidele lahenduse spetsiaalsest jalgade ravist. Unustamatu Spa kogemus koos jalgu turgutava raviga algab mereliste mineraalidega koorijaga, mis tagab järgnevate toimeainete parema imendumise. Seejärel kantakse jalgadele aromaatne kokteil, mida kroonib geeljas mähis.

   
  Jalgade drenaažmassaaž protseduuri lõpus annab suurepärase tulemuse juba peale esimest raviseanssi. Pikemas perspektiivis võib probleemide puhul teostada 10 hooldust kaks korda nädalas.
   
  Toime - parandab vere- ja lümfiringet, parandab seiskunud vedelike väljutamist, soodustab toksiinide väljutamist, niisutab nahka, suurendab heaolutunnet
   
  Vastunäidustused - pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused, nahahaigused.
   
 • 50.00
  Magneesiumimähis 60 min

  Mere mineraalide teraapia ehk kehahoolitsus, mille käigus toimub organismi rikastamine magneesiumiga. See keemiline element reguleerib närvisüsteemi ja hormonaalsüsteemi tööd, parandab ainevahetust, normaliseerib arteriaalset rõhku, leevendab lihasvalu, vähendab lihaskrampe, ennetab värinaid ja spasme, parandab und.

  Hoolitsus algab keha koorimisest. Puhastatud nahale kantakse 100% naturaalne mere magneesiumiõli, mis koheselt alustab organismi toitmist magneesiumiga. Seejärel kantakse kehale mere magneesiumi sisaldav mask, mille koostises olevad vetikaühendid lagundavad kehas liigset rasvaladestust. Kaoliin õgib toksiinid, vähendab kehas põletikulist protsessi ja parandab verevarustust.

 • 50.00
  Kaltsiumimähis 60 min

  Mere mineraalide teraapia ehk hoolitsus, mille käigus rikastub organism kaltsiumiga. See keemiline element tugevdab luid, liigeseid, sidemeid ja lihaseid, parandab lümfisüsteemi tööd, eemaldab kehast toksiinid. Kaltsiumipuudus on üks peamiseid põhjuseid sügavate miimiliste kortsude tekkimiseks. Kaltsium tõstab naha elastsust, vähendab väsimust ja pinget, tõstab üldist enesetunnet.

  Hoolitsus algab keha koorimisega. Puhastatud nahale kantakse 100% looduslik mere kaltsiumiõli, mis toidab keha kaltsiumiga. Seejärel kantakse kehale mere kaltsiumi sisaldav mask, mille koostises olevad vetikaühendid lagundavad kehas liigsed rasvaladestused ja niisutavad intensiivselt nahka jättes selle siidjalt pehmeks.

Vannid

 • 30.00
  Vann + kooriv kehahooldus 45 min

  Lõõgastav mullivann veetemperatuuriga 34-38 ºC, kuhu on lisatud erinevaid  toimeainedid kompleksselt kooriva kehahooldusega on suurepärane hoolitsus sinu nahale.  

   
  Hoolitsuses kasutatakse erilist õlil põhinevat toodet (sellega masseeritakse kogu keha), mille mikrograanulid võimaldavad saavutada soovitud tasemega naha koorimist.  
   
  Kõik see mõjub teile kui puhtuse ja värskuse puhang ning tekitab kehal kelmika õhetuse. Selliselt on võimalus töödelda kõiki probleemseid ja hooldust vajavaid kehapiirkondi, olles ühtlasi ideaalseks täienduseks muudele salendavatele kehahooldustele. Iseseisva kuurina on soovitav teha 2 korda nädalas.
   
   
 • 25.00
  Kleopatra piimavann, detox vann merevetikatega, body relax vann meresoolaga 30 min

  Mõnus mullivann veetemperatuuriga 34-38 ºC, kuhu on lisatud erinevaid ürdiessentse, aroomiõlisid või meresoola lõõgastab ja maandab stressi, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks, siledamaks,  parandb soolemotoorika, tasakaalustub närvisüsteem, annab parema une, paraneb käte ja jalgade verevarustus. 

   
  Kleopatra piima-meevann: hingeharmoonia on tagatud kaneelilõhnalises siidjas muinasjutulises piimavahus lesides. Sooja vee ja piimaproteiinide koostoimel on võimalik saavutada lõõgastavat ja stressi maandavat efekti. Sellises vanis ei ole isegi tarvidust seepi kasutada, sest piim võtab puhastuseenda peale. Tegelikult ei pea te pärast ka dušši alt läbi käima. Kuna mesi ei jäta nahale mingit kleepuvat kihti, saate mee tervistavat ja hooldavat mõju veel edasi nautida. TOIME: ravib nahapõletikke, toidab ja niisutab nahka, vaigistab valu ja leevendab lihaspingeid, maandab stressi. 
   
  Veinivann - tõeline teraapiline protseduur vananemise vastu tänu viinamarjaseemnetes sisalduvale polüfenoolile. TOIME: neutraliseerib vabad radikaalid, pidurdab enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist, säilitab naha nooruslikkuse ja elastsuse.
   
  Detoxvann (merevetikavann) - kui teid vaevavad väsimus, unetus seletamatud peavalud, ülekaal, ainevahetushäired, siis on see just teile sobiv protseduur.
   
  Toime: väljutab jääkaineid, pidurdab enneaegsevananemise ilminguid, taastab energiavarusid, vabastab väsimusest ja unetusest, annab nahale toonust.
   
  Body relax vann (meresoolaga)
   
  Kui teil pole õnnestunud elama asuda mere äärde või valitseb väljas parasjagu talv, siis meresoolavann saab mõjutada tervislikku seisundit. Meresool aktiviseerib ainevahetust, eemaldab jääkaineid ning kaitseb nahka väliskeskkonna kahjulike mõjude eest.
   
  Toime:  maandab stressi, annab nahale lisatoitaineid, taastab energiavarusid, vabastab väsimusest ja unetusest, niisutab nahka.
   
  Vastunäidustused: kõikide vanniliikide puhul: pahaloomulised kasvajad, palavikuga kulgevad haigused, nakkushaigused, rasked südame- neeru- ja kopsuhaigused, allergia teatud toimeainetele.
   
   
 • 25.00
  vann "Ilu ja Tervise heaks" 20 min

  Ilurituaal, mis taastab tervise ja nooruse! Rituaal viiakse läbi lümfidrenaažiga vannis. Vanniveele  on lisatud MgCl sool ja Vitality tsitruseline õli firmalt Germanie de Capuccini.

  MgCl sool aitab taastada energiat, leevendab väsimust ja stressi, parandab und ja ainevahetust, tugevdab immuun- ja närvisüsteemi ning aitab krampide vastu.

  Lümfidrenaaži massaaž parandab lümfi- ja veretsirkulatsiooni, toimib varikoossete veenilaiendite profülaktikana, vähendab turseid ja mõjub tselluliidivastaselt.

  Eeterlikud õlid toidavad ja niisutavad keha - andes naudingu ja lõdvestumise. 

Protseduurid põlevkiviõlikosmeetikaga

 • 40.00
  Põlevkiviõliga seljamassaaž 40 min

  Seljamassaaž Tirooli põlevkiviõliga annab kehale värskendava elulaengu. Peale massaaži kantakse kehale toonik, mis lõõgastab ja vabastab liigsest pingest, jättes naha meeldivalt niisutatuks.

 • 40.00
  Põlevkiviõliga jalamassaaž 40 min

  Jalgade massaaž Tirooli põlevkiviõliga annab jalgadele värskendava elulaengu. Peale massaaži kantakse jalgadele toonik, mis lõõgastab ja vabastab liigsest pingest, jättes naha meeldivalt niisutatuks.

 • 30.00
  Põlevkiviõli palsamiga jalatallamassaaž 30 min

  Jalatalla massaažil kasutatakse põlevkiviõlirikast palsamit, mis värskendab momentaalselt väsinud ja ülepinges jalgu. Palsam imendub nahka, jättes selle värskeks ja puhanuks, andes uut jõudu edasi minemiseks.

 • 25.00
  Põlevkiviõliekstraktiga elujõudu taastav vann 30 min

  Elujõudu taastav vann põlevkivi- ja eeterlike (kuusk, eukalüpt, tüümian, lavendel ) õlidega garanteerib teile täiusliku lõõgastuse, hellitab nahka ja jätab selle siidpehmeks. Peale vanni masseeritakse nahale põlevkiviõli sisaldav ihupiim, mis imendub kiiresti, toidab ja niisutab nahka.