TAGASISIDE

Spa näohoolitsused

Spa näohoolitsused

 • 65.00
  Hiromassaaž näole 75 min

   – hispaania modelleeriv massaaž näole, kaelale ja dekolteele

  Antud massaažitehnikat peetakse üheks tõhusaimaks massaažiliigiks, mis aitab efektiivselt vabaneda esteetilistest probleemidest, samaaegselt leevendades emotsionaalseid ja psühholoogilisi pingeid. Tänu sügavale lõõgastusele hoolitsuse ajal taastub naha maksimaalne elastus ja pinguldus.

  Massaaži ajal vahelduvad leebed lõõgastavad sujuvad liigutused kindlate tsoonide tugevama hooldusega. Sellise massažikombinatsiooni kasutamise tulemusel kaovad lõualott ja tursed, pingulduvad silmalaud, vähenevad kortsud ning paraneb naha toonus. Samuti leevenead  stressissümptomid, ärevus ja apaatia.

 • 45.00
  Detox näohoolitsus 45 min

  Hoolitsusel kasutatakse Prantsuse firma „ THALION“  kosmeetikat.

  Hoolitsus sisaldab näo koorimist, lümfimassaaži näole ja dekolteele  ning lümfidrenaažiga maski.  Hoolitsuse lõpus  kantakse  näole toitev kreem ( pinguldava ja kortsudevastase toimega).

  Lümfimassaažil on lõõgastav , turset alandav toime. Lümfidrenaaž rikastab verd hapnikuga  ja vabastab mineraalsooladest. Tulemuseks on selge, särav ning terve jume.

 • 45.00
  Näohoolitsus THALION merevetikatega

  Hoolitsus alustatakse õrna näonaha puhastusega, selle järgneb sügav massaaž näole ja dekolteele. Massaaži järgselt kantakse näole niisutav ja toitev merevitikatega mask. Lõpetatakse hoolitsus käte massaažiga. Protseduuri ajal tunnete sügavat lõõgastust. Teie näonahk saab rikastatud väärtuslike vitamiinide ja mineraalidega.

   

 • 50.00
  Lõõgastav Spa näohoolitsus 60 min
  Hooldus sisaldab näonaha koorivat hoolitsust, niisutavat maski, punkt- lümfi- ja süvmassaaži. Hoolduse tulemusena saab näonahk sügavalt niisutatud, kaovad peened kortsud. Nahk muutub elastsemaks ja säravamaks.
   
  Toime: ennetab vananemist, stimuleerib ainevahetust, kaitseb raku DNA-d, vähendab turseid. Iga isik on individuaalne ja kordumatu. Võimalike isikupärast tingitud ebameeldivuste või komplikatsioonide ärahoidmiseks tuleks alati teenindajat informeerida oma haigustest (allergia, diabeet, südame- ja neeruprobleemid jms). 
   
  Vastunäidustused on: naha- ja nakkushaigused, ägedad põletikulised protsessid
 • 30.00
  Lõõgastav Spa näohoolitsus 30 min
  Hooldus sisaldab näonaha niisutavat maski ja kerget massaaži. Hoolduse tulemusena saab näonahk  niisutatud, kaovad peened kortsud. Nahk muutub elastsemaks ja säravamaks.
   
  Toime: ennetab vananemist, stimuleerib ainevahetust, kaitseb raku DNA-d, vähendab turseid. Iga isik on individuaalne ja kordumatu. Võimalike isikupärast tingitud ebameeldivuste või komplikatsioonide  ärahoidmiseks tuleks alati teenindajat informeerida oma haigustest (allergia, diabeet, südame- ja neeruprobleemid jms).  
   
  Vastunäidustused on: naha- ja nakkushaigused, ägedad põletikulised protsessid
 • 50.00
  Fotonoorendus LED-lambiga 60 min

  Kõige edukam ja täiuslikum fotonoorendus LED-lambi abil. Protseduuri efektiivsus seisneb nahas peituva kollageeni ja elastiini sünteesi aktiveerimises, toimides samaaegselt dermise sügavatele ja pealmistele kihtidele, rikkumata seejuures nahakatte terviklikkust. 

  * taastab ja trimmib vananevat ja lõtvunud nahka
  * stimuleerib kollageeni sünteesi
  * parandab naha elastsust
  * vähendab tumedaid vanusemärke

 • 35.00
  Näomassaaž + LED-mask 45 min

 • 45.00
  Cryo21 näole 45 min

  Ilutööstuses on külmal põhinevaid hoolduseid kasutatud juba aastaid, et säilitada naha nooruslikkus ja elastsus. Cryo21 spetsiaalselt näo-ja kaelapiirkonnale mõeldud vananemisvastased ja pinguldavad hooldused stimuleerivad naharakkude uuenemist , lümfiainevahetust, naha verevarustust ning kollageeni ja elastaani tootmist naha sügavamates kihtides.Tulemuseks on nooruslikum, pehmem ja pringim nahk.

  ·        Aitab kaasa näo-ja kaelapiirkonna naharakkude uuenemisele ja noorusliku välimuse saavutamisele.

  ·        Suurepärased tulemused kuperoosse naha, tugeva akne ja näotursete korral; aitab ühtlustada naha pigmenti

 • 50.00
  Karboksüteraapia näole

  Karboksüteraapia on innovaatiline ravimeetod mesoteraapias, mida hakati alles hiljuti kasutama esteetilises kosmeetikas näo- ja kaelapiirkonnas. Karboksüteraapia soodustab naha uuenemist ja tervenemist.

  Protseduuri ajal viiakse naha alla kindel doos süsinikdioksiidi. Süsihappegaasi toime kestab 4-5 minutit, see imendub tasapisi ning väljutatakse siis täielikult neerude ja kopsude kaudu. Kuna süstekohas tekib hapnikudefitsiit, reageerib organism koheselt stressile, aktiveerub lümfi-ja vereringe, kiireneb ainevahetus, aktiveerub toksiinide ja jääkainete väljutamine. Veresoonte ja rakkude aktiivne töö aga kestab, jätkub aktiivne hapniku transport, kollageeni süntees ja rasvade lahustumine. Süsihappegaas suurendab hapniku kontsentratsiooni kudedes rohkem kui kolm korda. Nahk muutub siledamaks ja elastsemaks.

  Sobib igas eas inimestele.
  Soovituslik ravikuur kaks korda nädalas: esimene kord – nägu ja lõug, teine kord- lõug ja dekoltee piirkond.

  Näidustused:

  ·        Vähendab kotikesi silmade all
  ·        Kaotab tumedad ringid silmade ümbert
  ·        Kaotab topeltlõua, lahustades rasva
  ·        Silub kortse, muutes naha elastsemaks ja siledamaks

  Vastunäidustused:

  ·        Rasedus ja rinnaga toitmine
  ·        Põletikulised reaktsioonid injektsiooni piirkonnas
  ·        Epilepsia
  ·        Rasked somaatilised haigused