TAGASISIDE

Tellimistingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.toilaspa.ee (edaspidi Toila Spa Hotelli broneerimise keskkond ja e-pood) omaniku AS Toila Sanatoorium (edaspidi Toila Spa Hotell) vahel Toila Spa Hotelli broneerimise keskkonna vahendusel e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Toila Spa Hotell broneerimise keskkonna vahendusel ja e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Broneerimise keskkonnas ja e-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

 

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
 

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt broneerimise keskkonna vahendusel (juhul kui on valitud hind mille tingimused nõuavad ettemaksu) ja e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna ja e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 Broneerimise keskkonnas ja e-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

·         Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank

·         Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea

·         Leedu: SEB ja Nordea

·         Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken

 

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

 

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses.
4.2  Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguskuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

4.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.

 

Konfidentsiaalsus

5. Broneerimise keskkonnas ja e-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Toila Spa Hotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

 

Muu

6. Kliendi ja Toila Spa Hotelli vahel broneerimise keskkonna ja e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Andmed

AS Toila Sanatoorium

Reg.nr: 10338119
KMKR: EE100171198
Aadress: Ranna 12, 41702, Toila

A/a number:EE262200001120212858     
Panga nimi: Swedbank AS      
IBAN kood:IBAN:EE26 2200001120212858 BIC:HABA EE2X                           
SWIFT kood: HABAEE2X    

Telefon: +372 33 42 900, +372 33 42 902           
E-mail: admin@toilaspa.ee

Kodulehekülg: www.toilaspa.ee