Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Ostutingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.toilaspa.ee (edaspidi Toila SPA Hotelli broneerimise keskkond ja e-pood) omaniku AS Toila Sanatoorium (edaspidi Toila SPA Hotell) vahel Toila SPA Hotelli e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Toila SPA Hotell e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

1.4. Toila SPA Hotell ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

  • Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
  • Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
  • Leedu: SEB ja Nordea
  • Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.

4.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

4.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on 6 kuud.

Konfidentsiaalsus

5.Toila Sanatoorium AS on isikuandmete vastutav töötleja, Toila Sanatoorium AS edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

6.E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Toila SPA Hotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid teistele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

6. Kliendi ja Toila SPA Hotelli vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

AS Toila Sanatoorium
Reg.nr: 10338119
KMKR: EE100171198
Aadress: Ranna 12, 41702, Toila
A/a number:EE262200001120212858
Panga nimi: Swedbank AS
IBAN kood:IBAN:EE26 2200001120212858 BIC:HABA EE2X
SWIFT kood: HABAEE2X
Telefon: +372 33 42 900, +372 33 42 902
E-mail: admin@toilaspa.ee
Kodulehekülg: www.toilaspa.ee

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.