Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Tugevda immuunsust -140˚C krüosaunas ja barokambris!

Ekstreemne krüosaunakülm – noorendab organismi, vähendab tselluliiti ja tugevdab immuunsust!

Augustikuus ostes 3 krüosaunaseanssi +1 seanss kingituseks!

Krüosauna 1 seanss 20€/ 4 seanssi 60€

Külmravi- ehk krüoteraapia- protseduuridel on pikk ajalugu: juba tuhandete aastate eest teadis Hippokrates, kes arstiteadusele aluse pani, et lumi ja jää vaigistavad valu. Tänapäevalgi haarame jahutava jääkoti järele, kui oleme ennast valusasti ära löönud.

Toila SPA Hotellis on külmkamber ehk krüosaun tegutsenud juba üle kümne aasta. Hoolimata hirmutavatest külmakraadidest (130-150˚C) ei ole selles külmkambris võimalik ennast ära külmetada, sest üks raviseanss kestab maksimaalselt 3 minutit.

Kas teadsite, et külm on nii kosmeetilise kui ka raviefektiga?

On ju igaüks meist tundnud, kuidas õuest külma käest tulles nahk punetab ning olemine on muutunud värskemaks ja reipamaks. Sama on ka krüosaunaga – see kiirendab ainevahetust, paneb vere kiiremini liikuma ja toniseerib organismi.

Külmast pole abi mitte ainult neil, kes tahaksid nooremad ja värskemad välja näha, vaid ka paljude krooniliste haiguste põdejatel.

Näiteks saab külmaga turgutada nõrgavõitu immuunsust ning saada leevendust allergiate ja mitmete naha- probleemide nagu ekseemi ja psoriaasi korral.

Ammusest ajast on teada, et külm toob leevendust liigesehaigustele (artriit, artroos), suurendab liigeste liikuvust ja võimaldab elada aktiivsemalt. Krüosaunast välja tulles võib probleemsetes kohtades tunda kuumust ja justkui nõelatorkeid, kuna nendes kohtades on verevarustus häiritud

Info ja tellimine
medadmin@toilaspa.ee

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun