Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Toila SPA Hotell perepuhkus

põnevad tegemised toilas ja lähiümbruses

Vaba aeg

Toila on ideaalne koht puhkamiseks üksi, sõprade, kallima või perega. Tulge ja nautige ilusaid vaateid, loodust ja huvitavaid kohti!

Üritused ja kontserdid

Meeleolukad elamused Toila SPA Hotellis ja lähiümbruses

VAATA LÄHEMALT

Toila Oru park ja Toila ajalugu

Oru pargi ajalugu algab 1897 aastast, mil Peterburi kaupmees Grigori Jelissejev ostis Pühajõe kaldal asuvad talud 30 000 rubla eest ning Pühajõe mõisa koos karjamõisaga 94 000 rubla eest. Kokku osteti ~144 ha maad.

Rohkem infot

 

Jalutuskäik rannas

Toila rannas on suurepärane võimalus teha head oma kehale ja vaimule – siinsed rannakivid on Eestis ainulaadsed, siledaks lihvitud ja „pehmed“!

Paljajalu võid kõndida ükskõik mis aastaajal, kui kivid just lume all peidus pole. Kivide puudutus ergutab verevarustust jalgades, suurendab immuunsust.

Lisaks naudid lummavat merevaadet ja võid leida koju kaasa viimiseks huvitavaid „suveniirkive“, mille sisse on tardunud aastatuhandete vanused kivistised või mida läbistab auk – need viimased on Õnnekivid! Võta Sinagi Toilast kaasa oma lugu!

Toila sadam

 

Kuremäe Pühtitsa nunnaklooster

Pühtitsa Jumalaema Uinumise Stauropegiaalne Naisklooster ehk Kuremäe klooster (ka Pühtitsa (Kuremäe) Uspenski naisklooster) on Moskva ja kogu Venemaa patriarhi otsealluvuses olev Vene Õigeusu Kiriku nunnaklooster Eestis Alutaguse vallas Kuremäe külas. Klooster on rajatud aastatel 1892–1895. Kloostris elab üle saja nunna ja noviitsi.

Õigeusuliste legendi järgi nägid karjased 16. sajandil Kuremäel jumalaema ilmutust ja leidsid hiljem iidse tamme alt õigeusu ikooni. Sest ajast hakati mäge kutsuma teise nimega: Pühtitsa ehk pühitsetud koht.

 

Seiklusmaa Ida-Viru

Kui tulete Toilasse Tallinn-Narva või Tartu-Jõhvi maanteed mööda, siis soovitame teel külastada huvitavaid paiku.

ROHKEM INFOT

Laenutus

 • Piljard 0.10 € / min
 • Jalgrattalaenutus:
  • ​5 € tund (1 jalgratas)
  • 10 € päev (1 jalgratas)
 • Tasuta hotelli külalistele:
  • Tennisereketid
  • Erinevad pallid
  • Kõnnikepid
  • Erinevad lauamängud

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.