Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Kõik kontaktid

 

Toila SPA Hotell

Hotelli administraator 24 h (info ja broneerimine)
telefon: +372 33 42900
admin@toilaspa.ee

AS Toila Sanatoorium
Büroojuht
Liina Juhkov
Telefon: +372 33 42902
E-post: info@toilaspa.ee

Müügiosakond

E – R 8:00 – 16:00

Müügiosakonna juhataja
Anneli Põdra
Telefon: +372 33 42903
E-post: anneli@toilaspa.ee

 

Müügijuht
Maiga Konsa
Telefon: +372 33 42904
E-post: maiga@toilaspa.ee

 

 

Müügijuht
Kärt Purga
Telefon: +372 33 42941
E-post: kart@toilaspa.ee

 

Raviosakond, medinfo

Raviosakonna juht
Anna Antonova
Telefon: +372 33 42930
E-post: medjuht@toilaspa.ee

Protseduuride ja hoolitsuste info ja broneerimine
Telefon: +372 33 42929
E-post: medadmin@toilaspa.ee

Wellnesskeskus ja termid

Juhataja
Taimi Loide
Telefon: +372 33 42910
E-post: termid@toilaspa.ee

Wellnesskeskus Orhidee
Broneerimine
Telefon: +372 33 42931

Toitlustusjuht

Tuuli Laig
Telefon: +372 33 42915
E-post: miomare@toilaspa.ee

Raamatupidamine

Arvete edastamine meilile arved@toilaspa.ee
Võtame vastu ka e-arveid.

Pearaamatupidaja 
Haide Pertel
Telefon: +372 33 42938
E-post: haide@toilaspa.ee

Raamatupidaja
Irina Kljujeva
Telefon: +372 33 42937
E-post: irina@toilaspa.ee

Raamatupidaja
Virve Uustalu
Telefon: +372 33 42907
E-post: virve@toilaspa.ee

Hotelli perenaine

Kristina Kippar
Telefon: +372 33 42942
E-post: kristina@toilaspa.ee

 

Kämping (hooaeg mai – september)

Telefon: +372 50 81 579
E-post: camping@toilaspa.ee

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.