Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Kõik kontaktid

Müügiosakond

E – R 8:00 – 16:00

 

Müügiosakonna juhataja
Anneli Põdra
Telefon: +372 33 42903
E-post: anneli@toilaspa.ee

Müügijuht
Maiga Konsa
Telefon: +372 33 42904
E-post: maiga@toilaspa.ee

Müügijuht
Kärt Purga
Telefon: +372 33 42941
E-post: kart@toilaspa.ee

Müügijuht (Vene sihtturu müügijuht)
Reelika Oskar
Telefon: +372 33 42905
E-post: reelika@toilaspa.ee

Müügijuht
Jelena Teperik
lapsehoolduspuhkusel

Raviosakond, medinfo

Raviosakonna juhi kt
Airi Rüütel
Jelena Sukristik
Telefon: +372 33 42930
E-post: medjuht@toilaspa.ee

Protseduuride ja hoolitsuste info ja broneerimine
Telefon: +372 33 42929
E-post: medadmin@toilaspa.ee

Wellnesskeskus ja termid

Juhataja
Taimi Loide
Telefon: +372 33 42910
E-post: termid@toilaspa.ee

Wellnesskeskus Orhidee
Broneerimine
Telefon: +372 33 42931

Toitlustusjuht

Tuuli Laig
Telefon: +372 33 42915
E-post: miomare@toilaspa.ee

Raamatupidamine

Pearaamatupidaja
Kai Sarv
Telefon: +372 33 42907
E-post: kai@toilaspa.ee

Raamatupidaja
Irina Kljujeva
Telefon: +372 33 42937
E-post: irina@toilaspa.ee

Raamatupidaja
Liina Juhkov
Telefon: +372 33 42938
E-post: liina@toilaspa.ee

Hotellijuht

Urve Pruunes
Telefon: +372 33 42942
E-post: urve@toilaspa.ee

Juhiabi
Inga Kaiva
E – R 08:00 – 16:30
Telefon: +372 33 42902
Faks: +372 33 42901
E-post: info@toilaspa.ee

Kämping (hooaeg mai – september)

2020 hooaja broneerimised palume saata e-postile myyk@toilaspa.ee.
Telefon: +372 50 81 579
E-post: camping@toilaspa.ee

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO Nõustun