Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

Spa ja raviprotseduurid lastele

Info ja broneerimine:

+372 33 42929

medadmin@toilaspa.ee

Oleme seadnud teeninduses esmatähtsaks igale kliendile individuaalse lähenemise: kõik ravipaketiga puhkajad teevad esmalt visiidi arsti juurde. Arvestades kliendi vajadusi, määratakse igaühele individuaalne raviprogramm, lähtuvalt põetud haigustest ja arsti soovitustest.

Broneeri protseduur

Oleme seadnud teeninduses esmatähtsaks igale kliendile individuaalse lähenemise: kõik ravipaketiga puhkajad teevad esmalt visiidi arsti juurde. Arvestades kliendi vajadusi, määratakse igaühele individuaalne raviprogramm, lähtuvalt põetud haigustest ja arsti soovitustest.

Eelpooltoodut arvesse võttes ei kanna asutus vastutust tekkinud komplikatsioonide korral juhul kui klient ei ole andnud adekvaatset infot oma tervisliku seisundi kohta.

Laste protseduurid (soolakamber ja ravivõimlemine) on ettenähtud kõikide pakettide puhul, milles sisalduvad hoolitsused/protseduurid täiskasvanud kliendile.

Protseduurid ja hoolitsused lastele

Meie lastele meeldib mõnulemine ja tähelepanu! Ka nendele on oluline, et puhkus oleks nauditav ja meeldejääv. Pakume seda kõike Sinu lapsele läbi temale  sobivate  hoolitsuste, mis aitavad kaasa energia säilimisele, tuju parandamisele, lõõgastumisele, immuunsuse tõstmisele ning hea füüsilise vormi toetamisele.

Hellitage oma last aroomide (šokolaadi, maasika või kirsi) ja vitamiinidega. Massaaž lõõgastab ja vabastab stressist. Soovitame lastele alates 5 eluaastast.

Massaaž lastele (šokolaadi-, maasika- või kirsiõliga) 30 min 40€

Hellitage oma last aroomide (šokolaadi, maasika või kirsi) ja vitamiinidega. Lõhnav õli naturaalsete koostisainetega niisutab ja pehmendab ideaalselt nahka jättes selle siidiseks ja aromaatseks. Massaaž lõõgastab ja vabastab stressist. Soovitame lastele alates 5 eluaastast.

Massaaž aitab kaasa lapse füüsilisele ja vaimsele arengule, parandab ainevahetust, suurendab lihastoonust ja vähendab stressi. Massaaž on tõhus paljude haiguste ravis.

Aroomimassaaž 40 min 45€

Hellituseks koolirutiinist väsinud lapsele on aroomimassaaž, kus kasutatakse spetsiaalseid lõõgastavaid massaažiõlisid. Surve- ja silitusliigutustega tehnika aitab lõdvestada närvisüsteemi, laadida keha energiaga ning minna reipalt vastu uutele saavutustele!

Beebimassaaž 20 min 25€

Parandab tuju, tõstab lihaste töövõimet ja leevendab stressi.

Express Detox näohoolitsus noortele 30 min 40€

Näohoolitsus võitleb keskkonnasaaste, rasu ja muude probleemidega, mis takistavad nahal hingata. Protseduuril on 3 etappi: sügavpuhastus spetsiaalse kreemiga, koorimine ning kaks-ühes niisutav ja puhastav savimask.

Mullivann vannipiimaga 15 min 20€

Rikastab nahka A-, B-, D- ja E-vitamiinidega ning lõõgastab lihaseid ja närvisüsteemi.

Aroomidest on valikus: küps greip, mahlane maasikas koorega, värske melon, õrn valge šokolaad.

Ürdi-mullivann 15 min 20€

Rohkete mullide ja vahuga vann – omab masseerivat toimet. Laps saab valida meelepärase ürdi: mänd, rosmariin, eukalüpt, piparmünt, lavendel jm. Mullivann lõõgastab, ergutab vereringet, peletab väsimuse ja loob mõnusa tunde.

Soolakamber 30 min 7€

Soolakamber – ruum, kus lagi ja seinad on kaetud soolaga. Toimib protseduuri ajal ruumi pihustatava soola aerosool. Soola toimel vähenevad hingamisteedes põletiku nähud, kergeneb röga väljumine, alaneb hingamisteedes limaskestade turse. Aktiveeruvad organismi kaitsejõud. Soovitame allergikutele ja lastele, kes põevad sageli hingamisteede haigusi.

Kuulub laste ravipaketi ja lõõgastuspaketi protseduuride valikusse.

Inhalatsioon 8€

Hingamise protseduur krooniliste hingamisteede haiguste raviks. (Nt. astma, bronhiit) Vastavalt ilmnenud probleemile kasutatakse mineraalvett, eukalüpti või saialille.

Kuulub laste ravipaketi protseduuride valikusse.

Valgusravi 8€

Valgus mõjutab last positiivselt, ergutab meeli, taandab väsimuse. Valgusravi soovitatakse teismelistele akneraviks. Mõjub hästi ainevahetusele.

Kuulub laste ravipaketi protseduuride valikusse.

Liikumisravi (grupp) 6€

Võimlemine tõstab üldist toonust ja hoiab lapsed kehaliselt aktiivsena. Eesmärgiks on lihaste ja liigeste lõõgastamine ning lihasjõu säilitamine.

Fitness beebiga (individuaalne) 8€

Suurepärane võimalus vanematele veeta mõnusasti aega koos oma väikelastega (3k kuni 1a). Beebi Fitness on efektiivne treeningkava lihasjõu ja tasakaalu nõudvate harjutustega. Treening arendab lapse eakohaseid oskuseid, tugevdab sidet lapse ja vanema vahel. Võimlemisharjutusi tehakse 30 min.

 

Swing trenažöör 13€

Selja trenažöör stimuleerib kõiki keha kudesid. Soovitame lastele kellel on skolioos, rühivead, kõrgenenud kehakaal.

Kuulub laste ravipaketi protseduuride valikusse.

Info ja broneerimine

Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta.
Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata Toila SPA Hotellist mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.