Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

horoskoop 2024
2024

Mida toob aasta 2024?

Spaamaag ennustab!

Jäär – otsustab, et aeg on loobuda põikpäisusest ja kangekaelsusest ning tellib endale Toila Spas Tai massaaži, kus vabaneb kõikidest probleemidest. Mõistab, et liitumine Toila Spa uudiskirjaga annab talle mõningaid eeliseid.

Sõnn – usub, et on väärt ainult parimat ja seetõttu ei lepi vähemaga kui nädalapikkuse Orhidee paketiga Toila Spa parimas sviidis.

Kaksikud – teevad kõike samaaegselt ja samamoodi. Nad ei soovi ka sel aastal oma harjumusi muuta, seega ainus võimalus kogu aeg koos olla on nautides Toila Spas vanni- ja massaažihoolitsust kahele.

Vähk – tunneb end mõnusalt, kui saab vahel maailma kära eest urgu peituda. Selleks külastab ta tihti Orhidee Jaapani sauna. Ettevaatust, sinna ei tasu end liiga pikaks ajaks unustada, sest väljudes võib keha värv meenutada keedetud vähki!

Lõvi – armastab ka sel aastal end hõrgutavate roogadega premeerida. Ta ei jõua ära oodata suve, et olla esimesena kohal, kui avatakse Mio Mare grillterrass ja sealt hakkab mahlase grill-liha aroome tõusma.

Neitsi – soovib väga üle saada oma liigsest häbelikkusest, võtab julguse kokku ja proovib Toila Spas Lomi-Lomi massaaži. Kui üldse midagi kahetseb, siis seda, et ta varem selle peale ei tulnud.

Kaalud – tunnevad end alati kimbatuses, kui valik on liiga suur. Nad ei suuda otsustada, kas valida Toila Spa paketivalikust Elujõud Põlevkivist või Ravipakett. Lõpetage kaalumine ja võtke mõlemad.

Skorpion – ei taha enam kuulata alusetuid süüdistusi, nagu oleks ta mürgine. Ta otsustab need aegunud uskumused kummutada, võttes Toila Spa Detoks-paketi, ja ilmub kaaskodanike ette täiesti uue inimesena.

Ambur – tema on see, kes on harjunud teiste pihta nooli sihtima. Sel aastal tahab saatus aga vastupidist ja Ambur avastab end Toila Spa karboksiterapeudilt nõelatorkeid saamas. Peale seda tunneb ta end eriliselt terve ja noorena.

Kaljukits – valib puhkuseks ainult Toila Spa, kuna see pakub talle rohkelt võimalusi ronida üles kõrgetest treppidest, alates meie paraadtrepist. Eriti krapsakad Kaljukitsed ei suuda vastu panna väljakutsele turnida korduvalt üles ja alla meie kämpingu tagant randa laskuvast 168 astmega trepist.

Veevalaja – sellele tähemärgile saab osaks veemõnuderohke puhkus kõikides Toila Spa basseinides, samuti avastab ta enda jaoks ämbrist külma vee pähevalamise võlud.

Kalad – neid tõmbavad enda poole Toila Spa kaunid kalaakvaariumid, samuti julgevad nad oma varbaid pakkuda carra rufa pediküürikaladele näksimiseks. Neist saavad ka suurimad lõhesupi fännid buffee-lõunasöögil.

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.