TAGASISIDE

Paketid

Meie ravi- ja spaakabinetid on avatud kõikidele, kes soovivad argisekeldustest viivuks eemale tõmbuda. Ka neile, kellele teeb tervis muret.

Pakettide kujundamisel oleme arvestanud erinevate klientide soove. Loetelust saab igaüks valida enda jaoks sobiva:

Ravipakett on parim haigustest tingitud vaevuste leevendamiseks ja pingelise töö ning stressiga kaasnevate hädade ennetamiseks. Heade tulemuste saavutamiseks soovitame ravipaketti alates ühest nädalast kahe nädalani ja kauemaks.

Standardsesse ravipaketti kuulub meediku konsultatsioon, kellega koos kavandatakse individuaalne raviplaan ning määratakse protseduurid. Kuna enamik terviseprobleeme on tingitud vähesest liikumisest või sundasendist, siis üheks kindlaks protseduuriks on liikumisravi (vees või saalis). Kaks lisaprotseduuri määratakse meediku poolt vastavaid näidustusi arvesse võttes. Lisaks meediku poolt määratud kehahooldustele on kõigil võimalik külastada aroomituba, mis on eriti soovitatav külmal ja niiskel aastaajal.

Ravipaketi võib igaüks valida endale sobiva kestvusega (alates 4 ööpäevast ). Tasub alati jälgida ka uudiste rubriiki, kus kajastuvad kõik meie poolt pakutavad soodustused.


Üha olulisemaks muutub ka haiguste ennetamine. Sel eesmärgil pakume pingelise töönädala lõpuks lõõgastavaid pakette: kaheks või kolmeks ööks Spaapakett, üheks ööks Lõõgastuspakett. Neisse pakettidesse on komplekteeritud erinevad kehahooldused, millest igaüks saab teha valiku oma äranägemise järgi.

Pakett Orhidee on mõeldud privaatsusest ja luksuslikest kehahooldusest lugupidavale kliendile. Orhidee troopikataimede värskus, vaikus ja rahu wellnesskeskuse saunades ja basseinides - see kõik on teie hingele ja tervisele täiendavaks kosutuseks. Antiigihõnguline saunakeskus mitmete erinevate saunaliikidega maandab stressi ja annab hea enesetunde ning mis põhiline - jõudu ja enesekindlust uueks töönädalaks.

Sarja Hea, Ayurveda, Detox ja Elujõud Põlevkiviõlist pakette pakume neile, kes on teadlikud oma tervislikust seisundist ning ei vaja arsti konsultatsiooni. 
 

Info telefonil 3342900 ja e-aadressil info@toilaspa.ee