Menüü
+372 33 42 900
Kinkekaart Broneeri teenus Broneeri tuba või pakett

Broneeri teenus

“Olen juba päris pisikesest peale käinud Toilas puhkamas, siis, kui ametlik nimi oli veel Toila Sanatoorium. Kui minu igapäevatöö on ilu- ja moemaailmas, kus on ohtralt kassikullasära, siis Toila Spa-st leian selle eheduse ja siiruse ning head emotsioonid – alates kehahoolitsustest kuni termide ja Wellness-keskuseni. Võib öelda, et olen Toila Spa andunud fänn!”

Stilist Ženja Fokin

Blogija Marimell.eu puhkas Toila SPA Hotellis

marimell peaaegu Venemaal | “viisa on ikka kaasas?”

Bronnisime paar kuud tagasi ära paketi Toila spasse. Enne tulekut oli muidugi nii kiire, et ei jõudnud end kuidagi puhkuselainele häälestada, aga kohapeal ootas meid küll hulgale venekeelele totaalne spa-paradiis. Päriselt ka, meile täiega meeldis!

Paar tundi enne meie saabumist kirjutas mulle üks insta/blogilugeja, et kas Hedon vajab ka lisavoodit. Ja kas meil passid ja viisad on ikka ühes? Ikkagi Venemaale tulek.

Olin varem suhelnud otse hotelliga kui bronni tegin ja seega oli natuke üllatav see lähenemine, aga samas ka päris armas 🙂 igaljuhul vastasin, et võime kõik koos magada või kui ruumi on toas, võib talle voodi panna, sest tavaliselt talle need hotellikad/reisivoodid meeldivad.

<…>

Seal on wellness keskus, kuhu lapsi ei lasta, see on täielik spa-oaas. Mõnusalt vaikne, roheline, väga valgusküllane ja detailiderohke. Seal on isegi päikesesimulaator igal täistunnil.

Seal on erinevad saunad, üks suurem bassein ja palju sellist lebotamise ala. Me käisime aurukas ja leilikas ja 10kraadisesse vette hüppasin ka. Samas jaapani saun (40kraadise veega..) no ei suutnud. Nii kuum oli see vesi. Kuidas seal suudab üldse olla? Aga ma ilmselt imelik ka sellessuhtes, et mu dušivesi on ka ilmselt 20 kraadi või alla selle. Ja alati turgutan end pesu lõpus külma veega. Harjutan sellega ka Hedonit 🙂 Kuuma duši all käin ma mingi kord aastas kui ma olen eelnevalt õues läbikülmunud. Aga seda eriti tihti ei juhtu õnneks.

Olge mureta, lastel on siin ka lõbu laialt. Basseinid, surved, voolud no kõik hea mis olema peab, pluss lastebassein. Lisaks sellele megasuur sisemänguväljak hotelli kohta, mingigolf, rattalaenutus, savituba jne. Sessuhtes, et tõesti, kolmest päevast jääb väheks, sest tegevust on piisavalt.

Söögid.. nagu mida?

Ma olin söökides totaalselt üllatunud. Meil oli nö kõik hinnas, sest ma mäletan kui kunagi Saka mõisas olime, siis oli sada häda kus siin kandis süüa ja üldsegi, lapsega sada korda lihtsam kui saab kohapeal süüa, isegi kui valik on väike kui see, et otsi endale tundmatus kohas kus midagi hamba alla saada. Pluss pühad = pooled kohad kinni.

Aga õhtusöök üllatas esimesena. Valik polnud mingi megasuur, aga KUI MAITSEV! Lõhevorm. PARDIKOIVAD! Guljašš. Suur salativalik. No ammu pole hotellis nii head sööki saanud, ausalt. Ma isegi ei suuda meenutada, kus oli viimati nii hea söök hotellis. Kui siis ehk Helsingi Radissonis. Bulgaaria Slaveyga võiks ka võrrelda. Tõesti maitsev.

Arvestades, et Toila puhul on tegemist (küll mitteametlikult) kolmetärnihotelliga, siis hommikusöögivalik oli samuti suur ja külluslik.

Naljakas, sain Toilas olles kohalikelt kirju, et kuidas söögid on jne, et nad on käinud spas ja ööbimaski, aga süüa küll ei ole julgenud. Tulge ja sööge ja te tõesti ei pettu! Ma olen Eesti hotellides oma jagu käinud ja julgen öelda, et Toila saab söögi eest vabalt 9 punkti 10st.

Vali saja hoolitsuse vahel!

Hoolitsusi, massaaže ja ka ravivariante, on siin kümneid, tegelikult sadu! Siin on terve korrus – raviosakond 🙂

<…>

Kokkuvõttes jagub mul Toila spa kohta ainult kiidusõnu. Toit oli hea, tegevust mitmeks päevaks ja igav ei hakanud. Koht, kuhu kindlasti tagasi minna! Ja kui ma algul arvasin, et issand, pool päeva sõidab sinna Idasse, siis polnud see paaritunnine tripp midagi. Väga okei oli. Ja iga kell uuesti.

Loe blogipostitust edasi

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Toila Spa Hotelli pakkumised saata.