TAGASISIDE

Raviprotseduurid lastele

Meie lastele meeldib mõnulemine ja tähelepanu! Ka nendele on oluline, et puhkus oleks nauditav ja meeldejääv. Pakume seda kõike Sinu lapsele läbi temale  sobivate  hoolitsuste, mis aitavad kaasa energia säilimisele, tuju parandamisele, lõõgastumisele, immuunsuse tõstmisele ning hea füüsilise vormi toetamisele.

                     

Eripakkumine lastele suveks!!!  Spa massaaž 30 min. 30€

Hellitage  oma last suviste  aroomide (kirss või maasikas koorega) ja vitamiinidega. Kehakreem mandliõliga (sisaldab vitamiini A, E) ja naturaalsete koostisainetega, niisutab ja pehmendab ideaalselt nahka jättes selle siidiseks ja aroomaatseks. Massaaž lõõgastab ja vabastab stressist. Soovitame lastele alates 5 eluaastast.

 

        

Raviprotseduurid lastele

 • 15.00
  Käsimassaaž 20 min

  Parandab tuju, tõstab lihaste töövõimet ja leevendab stressi. 

 • 12.00
  Ürdi-mullivann 15 min

  Rohkete mullide ja  vahuga vann - omab masseerivat toimet. Laps võib valida meelepärase ürdi. Mullivann lõõgastab, teeb veringe kiiremaks, peletab väsimuse ja  loob mõnusa tunde. 

   

 • 5.00
  Soolakamber 30 min

  Soolakamber - ruum, kus lagi ja seinad on kaetud soolaga. Toimib protseduuri ajal ruumi pihustatava soola aerosool. Soola toimel vähenevad hingamisteedes põletiku nähud, kergeneb röga väljumine, alaneb hingamisteedes limaskestade turse. Aktiveeruvad organismi kaitsejõud. Soovitame allergikutele ja lastele, kes põevad sageli hingamisteede haigusi. 

 • 5.00
  Inhalatsioon

  Hingamise protseduur krooniliste hingamisteede haiguste raviks. (Nt. astma, bronhiit) Vastavalt ilmenenud probleemile kasutatakse mineraalvett, eukalüpti või saialille.

 • 5.00
  Valgusravi

  Valgus mõjutab last positiivselt, ergutab meeli, taandab väsimuse. Valgusravi soovitatakse teismelistele akneraviks. Mõjub hästi ainevahetusele.

 • 3.00
  Võimlemine

  Võimlemine tõstab üldist toonust ja hoiab lapsed kehaliselt aktiivsena.  Eesmärgiks on lihaste ja liigeste lõõgastamine ning lihasjõu säilitamine. 

 • 5.00
  Fitness beebiga

  Uus suurepärane võimalus vanematele veeta mõnusasti aega koos oma väikelastega ( 3k kuni 1a). Beebi Fitness on efektiivne treeningkava lihasjõu ja tasakaalu nõudvate harjutustega. Treening arendab lapse eakohaseid oskuseid, tugevdab sidet lapse ja vanema vahel. Võimlemisharjutusi tehakse 30 min

 • 10.00
  Swing trenažöör

  Selja trenazöör stimuleerib kõiki keha kudesid. Soovitame lastele kellel on skolioos, rühivead, kõrgenenud kehakaal.